Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

XIV Warsztatowy Pokaz Mody – Eko

IMG 1257W dniu 17.10.2019 r. w Bałuckim Ośrodku Kultury „Lutnia” w Łodzi odbył się XIV Warsztatowy Pokaz Mody – Eko w którym mieliśmy okazję uczestniczyć. Organizatorami pokazu był Warsztat Terapii Zajęciowej TPD Łódź – Bałuty. W tym roku uczestnicy konkursu zaprezentowali stroje wykonane z ekologicznych materiałów w kategoriach: gazetowe/papierowe szaleństwo, zakręceni w korkach i sznurkiem plecione.


W kategorii sznurkiem plecione nasza uczestniczka wcieliła się w postać prawdziwej panny . Na pełny strój składał się jeden podstawowy element jakim jest pleciona techniką makramy ozdobiona kwiatami z bibuły sukienka. Dodatkowym elementem zdobiącym całą naszą podopieczną był wianek zrobiony z kwiatów z bibuły. Za ten strój udało nam się zdobyć III miejsce.

Strój zakręceni w korkach został wykonany z korków, które sumiennie były zbierane przez cały miesiąc przez naszych uczestników.
W ostatniej kategorii – gazetowe/papierowe szaleństwo strój anielicy wykonany był w całości z papierowych gazet codziennych techniką wachlarzy.
Za stroje udało nam się zdobyć III miejsce oraz wyróżnienie.
Jak zawsze wszystkie stroje prezentowały się niesamowicie. Kto by pomyślał, że z ekologicznych rzeczy można wykonać takie cuda.

IMG_1138.JPGIMG_1314.JPGIMG_1413.JPGIMG_1496.JPGIMG_1581.JPGIMG_1165.JPGIMG_1257.JPG