Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

Edukacyjne memory dla dzieci i młodzieży

Fundacja Lawendowy Anioł ma przyjemność ogłosić stworzenie nowej gry edukacyjnej dla dzieci i młodzieży - „Edukacyjne Memory dla dzieci i młodzieży”!

Województwo Łódzkie skrywa w sobie bogactwo historyczno-religijnych zabytków, które chcemy Wam wszystkim przybliżyć poprzez naszą grę.  Przedstawiamy najciekawsze z nich, zachęcając jednocześnie do ich odwiedzenia i odkrycia tajemnic historii.

Celem gry jest poszerzenie wiedzy mieszkańców województwa łódzkiego o fascynujących miejscach, które warto poznać bliżej.

W składzie gry znajdują się zabytki z 21 powiatów województwa łódzkiego, umieszczone na kafelkach. Projekt okładki do gry został wyłoniony w ramach konkursu plastycznego „Na najładniejszą okładkę do gry Memory”, a zwycięska praca ozdobiła opakowanie gry. Zwycięzcą jest Jakub Sokolnicki ze Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie.

 Gry zostały rozesłane do placówek oświatowych na terenie województwa łódzkiego. Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z grą i dzielenia się informacjami o atrakcyjnych miejscach i zabytkach naszego województwa!

 Projekt został sfinansowany ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.

memory002.jpgmemory003.jpgmemory004.jpgmemory001.jpgmemory005.jpg

"Zakończenie warsztatów teatralnych dla osób z niepełnosprawnościami"

Partnerem wydarzenia "Zakończenie warsztatów teatralnych dla osób z niepełnosprawnościami", które odbyło się 26 marca 2024 r. było Województwo Łódzkie

plansza partner

Zakończenie warsztatów teatralnych dla osób z niepełnosprawnościami

jubileusz006Miesiąc ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy za nami.

„Zakończenie warsztatów teatralnych dla osób z niepełnosprawnościami” odbyło się 26 marca 2024 r. w restauracji Leon podczas spotkania wielkanocnego, na którym obecni byli opiekunowie osób z niepełnosprawnościami oraz nasi przyjaciele.

Motywem przewodnim naszego przedstawienia była wiara, nadzieja i miłość. Każdy element przedstawienia był starannie przemyślany i wykonany z pasją. Aktorzy, mimo swoich ograniczeń, w pełni oddawali się swoim rolom, przynosząc na scenę prawdziwe emocje i autentyczną głębię. Przedstawienie było również przypomnieniem o sile miłości, która jest fundamentem naszego istnienia.

Czytaj więcej: Zakończenie warsztatów teatralnych dla osób z niepełnosprawnościami

"Edukacyjne memory dla dzieci i młodzieży"

UWAGA KONKURS 

Plakat na konkurs

Dzięki realizacji zadania "Edukacyjne memory dla dzieci i młodzieży" Fundacja Lawendowy Anioł przygotowała konkurs plastyczny na najładniejszą okładkę opakowania gry memory. 

Edukacyjne memory

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci od 1 klas szkoły podstawowej aż do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. 

Czytaj więcej: "Edukacyjne memory dla dzieci i młodzieży"

Zakończenie warsztatów teatralnych dla osób z niepełnosprawnościami

Zapraszamy serdecznie na Zakończenie warsztatów teatralnych dla osób z niepełnosprawnościami. Szczegóły na plakacie.
Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie.

warszniep

Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej

szopki004

Miłośnicy świątecznej atmosfery zebrali się niedawno w kościele pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Ozorkowie, by uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – Przeglądzie Twórczości Bożonarodzeniowej, zorganizowanym przez Fundację Lawendowy Anioł. To nie tylko konkurs szopek, bombek i dekoracji bożonarodzeniowych, ale także wyjątkowe spotkanie ludzi, którzy pragnęli podzielić się swoją miłością do tradycji świątecznych.

 Całe wydarzenie przesiąknięte było magią i radością, a malowniczy kościół stał się świadkiem kreatywności i zaangażowania uczestników. Przez wiele tygodni pracowano nad każdym szczegółem, aby stworzyć wyjątkowe arcydzieła, które wnieśliśmy do tego magicznego miejsca.

Czytaj więcej: Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej

Warsztaty Bożonarodzeniowe 2023

warszt003Fundacja Lawendowy Anioł z ogromnym entuzjazmem zorganizowała Warsztaty Bożonarodzeniowe dla osób z niepełnosprawnością, które odbyły się 23 listopada 2023 r.

„To był niezwykły dzień pełen śmiechu, kreatywności i wzruszeń. Dzielić się radością świąteczną to nasza największa przyjemność! „ – mówi Anna Oliwa – Prezes Fundacji Lawendowy Anioł.

Czytaj więcej: Warsztaty Bożonarodzeniowe 2023