Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

Wycieczka do Sandomierza

sandomierz012Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki zorganizowało wycieczkę do malowniczego Sandomierza dla swoich podopiecznych. Było to niezwykłe wydarzenie, pełne emocji, nowych doświadczeń i pięknych widoków, które na długo pozostaną w pamięci.

Przygodę rozpoczęli od wizyty w Muzeum Ojca Mateusza. To miejsce, które każdy fan serialu powinien odwiedzić! Podopieczni mieli okazję zobaczyć oryginalne rekwizyty z planu filmowego, a także zwiedzić dokładnie odwzorowane pomieszczenia, w których kręcone były sceny serialu. Dzięki interaktywnym wystawom i pasjonującym opowieściom przewodnika, wszyscy mogli poczuć się jak część telewizyjnych przygód Ojca Mateusza.

 

Kolejnym punktem programu była wizyta w Akademii Ziołowej Czary Napary. To miejsce pełne magii i aromatycznych zapachów, gdzie można dowiedzieć się wiele o ziołach i ich dobroczynnych właściwościach.

Na zakończenie dnia w Sandomierzu, odbył się spacer po malowniczym Rynku, który urzeka swoją zabytkową architekturą i niepowtarzalnym klimatem.

Sandomierz zachwycił swoim urokiem i gościnnością.

sandomierz005.jpgsandomierz008.jpgsandomierz011.jpgsandomierz004.jpgsandomierz012.jpgsandomierz006.jpgsandomierz001.jpgsandomierz007.jpgsandomierz009.jpgsandomierz003.jpgsandomierz002.jpgsandomierz013.jpgsandomierz010.jpg

 

Zadanie było współfinansowane ze środków Gminy Ozorków.