Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

Dzień dziecka 2021

Prezes Zarządu Oddziału Łódzkiego PSLCnP Halina Chojnacka wraz z Burmistrzem Miasta Ozorkowa – Jackiem Sochą honorowym patronem wydarzenia składają najserdeczniejsze życzenia wszystkim małym mieszkańcom Ozorkowa

Z okazji ich święta,
niechaj buzia będzie zawsze uśmiechnięta,
a każdy poranek pełen niespodzianek.
Szczęścia, moc radości, przygód wspaniałych
i przyjaciół oddanych.
Góry słodyczy oraz beztroskiego dzieciństwa.

Podopieczni Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki wyszli z inicjatywą złożenia życzeń dzieciom w dość nietypowy sposób.
„Laurka z Okazji Dnia Dziecka” to inicjatywa polegająca na wykonaniu grafiki na głównym i honorowym miejscu naszego Miasta jakim jest Plac Jana Pawła II. To wydarzenie podczas którego osoby z niepełnosprawnościami w geście integracji złożyli życzenia małym mieszkańcom z okazji ich święta.

 

Nasza praca została doceniona przez obserwującą nas właścicielkę z pobliskiego sklepu. Otrzymaliśmy od niej słodycze za co Bardzo Dziękujemy.

Zachęcamy do oglądania naszej pracy, jeśli pogoda dopisze i nie będzie deszczowych dni, nasza laurka utrzyma się jeszcze długo na placu. Przybywajcie i podziwiajcie.

IMG_2865.JPGIMG_3064.JPGIMG_3009.JPGP0480048.jpgIMG_2882.JPGIMG_3074.JPGIMG_2880.JPGIMG_2817.JPGIMG_3048.JPGIMG_3038.JPG