Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

Wyjazd do Krakowa

krakow001Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę zorganizowało piękny wyjazd do Krakowa dla podopiecznych. Był to wyjątkowy czas, pełen radości, edukacji i wspólnych przeżyć, które na długo pozostaną w sercach.

Podróż po Krakowie rozpoczęła się od zwiedzania miasta na meleksach. Ten wyjątkowy środek transportu pozwolił zobaczyć najważniejsze zabytki Krakowa w komfortowy i atrakcyjny sposób. Przejeżdżając przez Stare Miasto, można było podziwiać majestatyczny Zamek Królewski na Wawelu oraz bogatą historię polskich królów. Kolejnym przystankiem był Rynek Główny, jeden z największych średniowiecznych placów w Europie, gdzie zorganizowany był przystanek przy Sukiennicach, aby poczuć atmosferę tego historycznego miejsca.

 

Dzięki meleksom można było nie tylko wygodnie przemieszczać się po Krakowie, ale również słuchać interesujących opowieści przewodników. Podopieczni stowarzyszenia dowiedzieli się wielu ciekawostek o historii, kulturze i tradycjach tego niezwykłego miasta.

Wyjazdy takie jak ten pokazują, jak ważne są wspólne doświadczenia i jak wiele radości mogą przynieść.

Zadanie było współfinansowane ze środków Gminy Miasta Ozorków. 

krakow002.jpgkrakow016.jpgkrakow001.jpgkrakow005.jpgkrakow017.jpgkrakow008.jpgkrakow006.jpgkrakow012.jpgkrakow009.jpgkrakow015.jpgkrakow003.jpgkrakow013.jpgkrakow011.jpgkrakow010.jpgkrakow004.jpgkrakow018.jpgkrakow014.jpgkrakow007.jpg