Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

VIII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej 2014

VIII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej 2014

Już po raz ósmy Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę – Oddział Łódzki organizuje Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej. Tegoroczna edycja odbędzie się 3 grudnia 2014 roku w Kościele p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Ozorkowie, o godz. 11.00.
Swoje prace zaprezentują: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów oraz osoby niepełnosprawne; podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej, Domów Pomocy Społecznej.

 

Wystawie towarzyszyć będą występy artystyczne miedzy innymi występ piosenkarza i kompozytora Krzysztofa Cwynara, który wystąpi wraz z grupą „Studio Integracji” oraz występy osób niepełnosprawnych.


Dla laureatów Konkursu przewidziane są cenne nagrody i dyplomy. Na zakończenie przewidziany jest świąteczny poczęstunek w siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Kościuszki 31 w Ozorkowie. Ideą Konkursu jest zwiększenie uczestnictwa osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, akceptacja środowiska lokalnego wobec tych osób oraz okazja do wypromowania i wsparcia twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych.
Zachęcamy także Wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu na „Szopkę Parafian”.


Projekt współfinansowany jest ze środków Województwa Łódzkiego.
Serdecznie wszystkich zapraszamy.