Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

Nasi Partnerzy:

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

XII Warsztatowy Pokaz Mody

XII Warsztatowy Pokaz Mody – Eko odbył się w Bałuckim Ośrodku Kultury „Lutnia „ w Łodzi w dniu 19.X.2017 r. Organizatorem pokazu był Warsztat Terapii Zajęciowej TPD Łódź – Bałuty.  

W tym roku uczestnicy konkursu zaprezentowali stroje wykonane z ekologicznych materiałów w kategoriach: „Zamek strachów” , „W głębi oceanu” , „Kosmiczna podróż” . 

W kategorii „Zamek strachów” w stroju Księcia Drakuli zaprezentował się Artur Andrzejewski. Strój składał się z jednego podstawowego elementu jakim był worek foliowy na śmieci. Siedząc na widowni, naprawdę można było się przestraszyć kiedy nasz wampir pokazał swoje kły oraz długie, czarne pazurki. 

Ilona Adamska w kategorii „W głębi oceanu” prezentowała się jako Pani z głębin morskich. Elementami i materiałami wykorzystanymi do przygotowania stroju były m. in. folia malarska, muszelki, oraz elementy dekoracyjne. Ta piękna suknia z długim rozłożystym welonem wyglądała niczym suknia panny młodej. Ludzie na widowni byli zachwyceni, gdy welon naszej Pani z głębin morskich falował razem z nią w rytm muzyki.  Nasza Ilonka wyglądała zjawiskowo.

W ostatniej kategorii jaką była „Kosmiczna podróż”  wystąpiła Kinga Kołodziejczyk jako postać z odległej galaktycznej planety.  Strój wykonany był w całości z bibuły, wykończony kolorowymi wstążkami.  Nasz mały ufoludek z długimi szponami porwał całą publiczność do wspólnej zabawy. Wszyscy klaskali i dopingowali naszą Kingę. 

Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ dostaliśmy wyróżnienie za strój w kategorii „Kosmiczna podróż”.  Cieszymy się , że nasza ciężka praca została doceniona. 


podaz4.JPGpodaz3.JPGpodaz2.JPGpodaz6.JPGpodaz1.JPGpodaz5.JPGpodaz7.JPG