Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

XIII Halowy Miting Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych

To już XIII Halowy Miting Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych. W tym roku miting odbył się w MOSIR w Zgierzu dnia 25.10.2017 r.

Jak co roku nasi uczestnicy WTZ czyli :  Michał Mastej, Marcin Chojnacki, Michał Malek, Beata Chojnacka, Artur Andrzejewski, Magda Czerwińska i Tomasz Trella godnie reprezentowali naszą placówkę. Uczestnicy zmagali się z  siedmioma aż konkurencjami jakimi były : skok w dal obunóż z miejsca, rzut woreczkami do kosza, rzut piłką lekarską, slalom z piłką terapeutyczną, slalom z piłką do nogi, tor przeszkód oraz rzut woreczkiem z wózka do kosza.

Zdobyliśmy medale, puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Drużynowo zajęliśmy trzecia miejsce, natomiast wyróżnienia indywidualne to : Tomasz Trella zajął II miejsce w konkurencji rzut woreczkiem z wózka do kosza, Magda Czerwińska zajęła III miejsce w kategorii tor przeszkód i Artur Andrzejewski zajął I miejsce w kategorii slalom z piłką do nogi.

Gratulujemy zwycięzcom. Jesteśmy dumni ze sportowych zmagań wszystkich naszych podopiecznych.