Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

STOWARZYSZENIE

Poznaj czym jest Epilepsja?Czytaj...

1% PODATKU

 

Zobacz jak możemy sobie nawzajem pomóc.Dalej...

PROJEKTY

 

Uczestniczyliśmy w tych projektach....wejdź dalej...

WTZ

Nasze Warsztaty Terapii Zajęciowej.dalej...

Smaller Default Larger

Konferencja PRO-EPI

26 marca to wyjątkowy Międzynarodowy Dzień EpilepsjiLawendowy Dzień, który swoje święto obchodzi od niedawna  i jest poświęcony pamięci wszystkim osobom chorującym na epilepsję, których dotknęło osamotnienie i odizolowanie towarzyszące tej chorobie.
Wspomniany dzień jest idealną okazją do poinformowania i naświetlenia społeczności problemów wynikających z choroby jaką jest epilepsja. Jedną z takich prób dotarcia z informacja i edukacją była Konferencja Prasowa pt. „PRO - EPI – Zrozumieć padaczkę w pracy” zorganizowana w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie przez Firmę UCB oraz Polskie Towarzystwo Epileptologii.


W programie omawiano między innymi najnowsze wyniki badania PRO _EPI nt. aktywności zawodowej pacjentów z padaczką, bariery i możliwości zawodowe osób z padaczką, sposoby na pokonanie izolacji społecznej chorych na padaczkę oraz wystąpienia pacjentów pracujących i poszukujących pracy. Komentarzy do wymienionych tematów udzielali miedzy innymi prof. Dr hab. N. med. Joanna Jędrzejczak – Prezes Polskiego Towarzystwa Epileptologii , Dr n. med. Beata Majkowska – Zwolińska – Fundacja Epileptologii, Dr hab. Piotr Kwiatkowski – TNS Polska. Spotkanie w którym mieliśmy okazje uczestniczyć  poprowadziła Iwona Schymalla. Wszystkie dyskusje i podejmowane problemy były dla nas kolejną lekcją i bazą informacji do wykorzystania w pracy z naszymi podopiecznymi.

pro_kronika6.jpgpro_kronika.jpgpro_kronika3.jpgdzien_epilepsji3.jpgdzien_epilepsji2.jpgpro_kronika5.jpgdzien_epilepsji.jpgdzien_epilepsji4.jpgpro_kronika2.jpg

Zarząd główny PSLCNP

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę


ul. Fabryczna 57 (XI P.)

15-482 Białystok
tel/fax: 85  654 57 51, 675 44 20

www.padaczka.bialystok.pl

 

Oddział Łódzki PSLCnP

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę

Oddział Łódzki

Siedziba: ul. Sikorskiego 30/62

95-035 Ozorków

Miejsce prowadzenia działalności: 

ul. Kościuszki 31, 95-035 Ozorków

tel/fax: 42 277 17 73

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bank Spółdzielczy w Ozorkowie
47 8786 0001 0014 9376 2000 0001

Warsztat Terapii Zajęciowej

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę - Oddział Łódzki

ul. Kościuszki 31, 95-035 Ozorków

tel/fax: 42 277 17 73

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NASZE MOTTO!

„Każdy człowiek jest szansą dla ludzkości”

o. Józef Wrzesiński