Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

STOWARZYSZENIE

Poznaj czym jest Epilepsja?Czytaj...

1% PODATKU

 

Zobacz jak możemy sobie nawzajem pomóc.Dalej...

PROJEKTY

 

Uczestniczyliśmy w tych projektach....wejdź dalej...

WTZ

Nasze Warsztaty Terapii Zajęciowej.dalej...

Smaller Default Larger

Porozumienie o Współpracy partnerskiej na Rzecz Ekonomii Społecznej

Dnia 20 marca 2018 roku w Regionalnym Centrum Polityki Społecznej w Łodzi odbyło się uroczyste podpisanie "Porozumienia o Współpracy partnerskiej na Rzecz Ekonomii Społecznej".Sygnatariuszami porozumienia byli: Warsztat Terapii Zajęciowej działający przy Spółdzielni Inwalidów „Tęcza”, Zakład Aktywności Zawodowej Stowarzyszenia Wsparcie Społeczne „JA-TY-MY”, Klub Integracji Społecznej MCPS w Pabianicach, Warsztat Terapii Zajęciowej MCPS w Pabianicach, Warsztat Terapii Zajęciowej przy PHSI Bonex w Zduńskiej Woli, Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zgierzu, Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Aleksandrowie Łódzkim, Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Stowarzyszenie „Czuję Sercem” – OPP,

Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki oraz Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Celem porozumienia partnerskiego jest m.in. współdziałanie w zakresie zwiększenia skuteczności i efektywności podejmowanych działań na rzecz rozwoju ekonomii społecznej, pogłębienie idei współpracy w tym zakresie, wymianę doświadczeń, wypracowywanie wspólnych stanowisk dotyczących problematyki świadczenia usług reintegracji społecznej i zawodowej, zachęcanie partnerów oraz innych podmiotów z terenu województwa łódzkiego do wspólnego rozwiązywania problemów społecznych m.in. poprzez korzystanie z narzędzi dostępnych w sektorze ekonomii społecznej (tworzenie nowych podmiotów ekonomii społecznej, nowych miejsc pracy, korzystanie z narzędzi w ramach projektów Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej); poszukiwanie nowych rozwiązań wobec zmieniającej się sytuacji osób zagrożonych marginalizacją społeczną.

Zarząd główny PSLCNP

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę


ul. Fabryczna 57 (XI P.)

15-482 Białystok
tel/fax: 85  654 57 51, 675 44 20

www.padaczka.bialystok.pl

 

Oddział Łódzki PSLCnP

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę

Oddział Łódzki

Siedziba: ul. Sikorskiego 30/62

95-035 Ozorków

Miejsce prowadzenia działalności: 

ul. Kościuszki 31, 95-035 Ozorków

tel/fax: 42 277 17 73

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bank Spółdzielczy w Ozorkowie
47 8786 0001 0014 9376 2000 0001

Warsztat Terapii Zajęciowej

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę - Oddział Łódzki

ul. Kościuszki 31, 95-035 Ozorków

tel/fax: 42 277 17 73

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NASZE MOTTO!

„Każdy człowiek jest szansą dla ludzkości”

o. Józef Wrzesiński