Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

STOWARZYSZENIE

Poznaj czym jest Epilepsja?Czytaj...

1% PODATKU

 

Zobacz jak możemy sobie nawzajem pomóc.Dalej...

PROJEKTY

 

Uczestniczyliśmy w tych projektach....wejdź dalej...

WTZ

Nasze Warsztaty Terapii Zajęciowej.dalej...

Smaller Default Larger

Konkurs - ,,Bądźcie świadkami miłosierdzia’’

11 maja o godzinie 10.00 w czytelni biblioteki Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II, odbyła się VIII  edycja Międzyszkolnego konkursu o Janie Pawle II. Wydarzenie organizowane jest w ramach Projektu Edukacyjnego ,,Bądźcie świadkami miłosierdzia’’. Konkurs dotyczył trzech kategorii: literackiej, recytatorskiej oraz plastycznej.  Miał on m.in. na celu popularyzowanie twórczości Jana Pawła II i o Janie  Pawle II.

Ponadto, miał zainteresować poezją i zachęcić do prezentacji umiejętności osoby biorące w nim udział. Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej z Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę, Oddział Łódzki, brali udział w wyżej wymienionej imprezie konkursowej. Z naszej placówki, wraz z uczestnikami przybyła Pani Prezes Halina Chojnacka, Aleksandra Tomczak, Ula Wąchała i Magdalena Głowacka. Możemy poszczycić się zdobytymi przez uczestników nagrodami. W kategorii literackiej wyróżnienie zdobyła Karolina Przybysz. W kategorii plastycznej I miejsce zdobył Michał Mastej, z kolei wyróżnienia otrzymali Stanisław Niewiarowski, Karolina Bilska i Beata Chmielińska. W kategorii recytatorskiej  I miejsce zajęła Karolina Bilska, II miejsce Beata Chojnacka, natomiast III miejsce zajęła Anna Marczyk. W nagrodę za zajęcie miejsc oraz wyróżnienia, zostały wręczone książki: ,, Szlak Orlich Gniazd’’, ,,Księga Wiedzy’’ i ,,Księga Pytań’’. Oprócz tego, dyplomy, zarówno dla uczestników, jak terapeutów. Bardzo się cieszymy z powodu naszego udziału w tym wydarzeniu.

milosierdzie04.JPGmilosierdzie09.JPGmilosierdzie07.JPGmilosierdzie01.JPGmilosierdzie02.JPGmilosierdzie06.JPGmilosierdzie05.JPGmilosierdzie08.JPGmilosierdzie03.JPGmilosierdzie10.JPG

Zarząd główny PSLCNP

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę


ul. Fabryczna 57 (XI P.)

15-482 Białystok
tel/fax: 85  654 57 51, 675 44 20

www.padaczka.bialystok.pl

 

Oddział Łódzki PSLCnP

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę

Oddział Łódzki

Siedziba: ul. Sikorskiego 30/62

95-035 Ozorków

Miejsce prowadzenia działalności: 

ul. Kościuszki 31, 95-035 Ozorków

tel/fax: 42 277 17 73

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bank Spółdzielczy w Ozorkowie
47 8786 0001 0014 9376 2000 0001

Warsztat Terapii Zajęciowej

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę - Oddział Łódzki

ul. Kościuszki 31, 95-035 Ozorków

tel/fax: 42 277 17 73

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NASZE MOTTO!

„Każdy człowiek jest szansą dla ludzkości”

o. Józef Wrzesiński